Rezerwacja

Wirtualny spacer

O Restauracji

Restauracja Genesis - Italian food + steak to niezwykłe miejsce na kulinarnej mapie Warszawy, zlokalizowane w futurystycznym budynku. Stworzyliśmy miejsce, w którym pobudzamy nie tylko podniebienie, ale przede wszystkim wyobraźnię. To właśnie tutaj najlepiej smakuje wyjątkowa carbonara, ostra pepperoni, bezglutenowe penne z krewetkami oraz sezonowane steki przygotowywane w piecu Mibrasa opalanym drewnem. Całość doskonale wieńczy puszyste tiramisu. 
Żyjemy w przekonaniu, że nie ma większej miłośći niż miłość do jedzenia!

 

Jeśli chcesz wziąć udział w wyjątkowej uczcie, Restauracja Genesis jest jedynym właściwym kierunkiem.

Zapraszamy!

.

Niezobowiązująca atmosfera, elegancki, nowoczesny wystrój pełen organicznych kształtów, inspirowany naturą, sprawiają, że można na chwilę zapomnieć o pędzącym świecie i przenieść się w innym wymiar doznań.

Genesis mieści się w wolnostojącym budynku, jedynym w swoim rodzaju na świecie, jeśli chodzi o konstrukcję i myśl architektoniczną. Posiada trzy kondygnacje. Wszystkie pomieszczenia są klimatyzowane i posiadają zaawansowany system oświetlenia, dający wiele możliwości zmiany nastroju panującego wewnątrz. Restauracja przystosowana jest dla osób niepełnosprawnych.
 

Rezerwacja stolika